بازی پلی استیشن,بررسی بازی پلی استیشن,معرفی بازی پلی استیشن,معرفی بازیKilling Floor 2 , بررسی بازی Killing Floor 2 ,Killing Floor 2

بازی پلی استیشن شلیک تیرهوایی در Overwatch

از آنجایی که اسلحه بون کراشر برای کلاس‌های مخصوص مشخص شده است اما این بروزرسانی قرار است تعدادی از این سلاح‌ها را از کلاس‌ها جدا کند. پیش از این بروزرسانی شما می‌توانستید از تمامی سلاح‌ها استفاده کنید، اما امتیاز و مزایای استفاده شده از آن سلاح از آنجایی که مربوط به کلاس شما نبوده، برای شما در نظر گرفته نمی‌شد. اما هم اکنون به طور مثال اگر به عنوان کلاس ساپورت از اسلحه کلاس مدیک استفاده کنید، امتیاز و مزایای آن برای شما در نظر گرفته می‌شود.

این بروزرسانی یک موجود جدید با نام گورفیند که از نژاد زد‌ها است به این بازی اضافه می‌کند. گورفیند که دارای دو شمشیر بزرگ است به طرف گیمر‌ها هجوم می‌برد. در عکس پایین می‌توانید موجود جدید را مشاهده کنید که در این عکس‌ سلاح‌های موثر برای نابود کردن این موجود نیز مشخص شده است که گویا فقط شات‌گان و رایفل می‌توانند آسیب خوبی به وی وارد کنند.به لطف این بروزرسانی بزرگ، نقشه جدیدی با نام زد لندینگ (Zed Landing) به این بازی اضافه می‌شود جایی که هواپیمای واژگون شده‌ای در کنار آتشفشان خروشان که می‌تواند به شما آسیب برساند، دیده می‌شود.

 

دیدگاه خود را بنویسید

دو × 5 =