بازی پلی استیشن,بررسی بازی پلی استیشن,معرفی بازی رزیدنت اویل,معرفی بازی پلی استیشن,معرفی بازی Resident Evil , بررسی بازی Resident Evil ,Resident Evil

بررسی بازی Resident Evil 7

بازی شاهد هستیم و منتقدان هم روی خوشی به آن نشان دادند، حذف کاراکترهای اصلی سری مثل کریس و لیون است. در رزیدنت اویل ۷ داستان حول شخصیتی به نام اتان می‌گذرد که به دنبال همسر خود است. او در مسیر گذشت و گذارهای خود به خانه‌ای قدیمی و ترسناک می‌رسد که متعلق به خانواده‌ای به نام بیکر است. المان‌های نوستالژیک سری اویل مانند گیاه‌هایی که سلامتی کاراکتر را پر می‌کرد در RE 7 بازگشته‌اند و دوباره باید در جستجوی این گیاه‌ها در گوشه و کنار این خانه‌ی متروک باشید. موردی که سونی در کنفرانس خود هنگام معرفی رزیدنت اویل ۷ حسابی روی آن تمرکز کرد، پشتیبانی بازی از هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR بود. رزیدنت اویل ۷ را می‌توانید به طور کامل با هدست واقعیت مجازی سونی بازی کنید تا حس ترس و دلهره را به مراتب بیشتر از حال اول شخص بازی تجربه کنید.

در ادامه نگاهی به نمره‌ی وبسایت‌های معتبر دنیای بازی‌های ویدیویی و خلاصه‌ی نقد آن‌ها از بازی رزیدنت اویل ۷ خواهیم داشت.

 • سازنده: کپکام
 • ناشر: کپکام
 • پلتفرم: پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، ویندوز
 • تاریخ عرضه: ۵ بهمن
 • دیستراکتوید: ۱۰رزیدنت اویل ۷ فراتر از انتظارات من ظاهر شد و حس می‌کنم با یک بازی کلاسیک طرف هستم. دوست دارم همین حالا به بازی برگردم و حس می‌کنم تا سال‌ها این احساس با من خواهد بود. هیچ بازی‌ای کامل نیست اما سعی می‌کند در سبک خود بهترین باشد. نسخه‌ی جدید رزیدنت اویل بهترین در نوع خود است و راجع به بازی‌ای صحبت می‌کنیم که هیجان محض است.

  پالیگان: ۹

  فعلاً نمی‌توان گفت آیا رزیدنت اویل ۷ مانند کلاسیک‌هایی چون رزیدنت اویل ۴ یا نسخه‌ی اول این سری پس از گذشت زمان همچنان یک اثر خوب باقی خواهد ماند یا خیر، اما اگر به بازی به عنوان یک اثر خارج از سری نگاه کنیم با یک اثر عالی طرفیم که این مجموعه را به مسیرهای جدید و ارزشمندی هدایت می‌کند.

   

2 دیدگاه

 1. شهاب
  اسفند ۹, ۱۳۹۵ ساعت ۲:۴۴ ب.ظ

  بازی را دانلود کردم
  ممنون از معرفی بازی های جدید

  پاسخ
  • Alireza
   اسفند ۹, ۱۳۹۵ ساعت ۲:۴۸ ب.ظ

   سلام خوشحالیم که توانستیم کمکی به شما کرده باشیم

   پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

9 + 15 =